Zespół

Dr Izabela Małgorzata Rećko

Założycielka FlowDesign, Athena AI Solution team teal leader, współzałożycielka Fundacji Adwokat Twoją Tarczą, specjalistka ds. psychosomatyki stosowanej, coachingu kryzysowego, neuromarketingu, komunikacji biznesowej i budowania zespołów projektowych. Certyfikowana trenerka komunikacji kognitywnej, zarządzania talentami i zdrowiem psychosomatycznym. Analityczka psychografologiczna ze specjalizacją psychiatryczną i kryminalistyczną. Doktor antropologii, filozof i biolog.

Jest czynnym naukowcem, specjalizującym się w badaniach dotyczących jakości życia, przyczyn powstawania i rozwoju płci referencyjnych oraz transgresji podmiotu ludzkiego ze względu na płeć, seksualność i obraz psychosomatyczny. Wyniki badań znajdują odzwierciedlenie w międzynarodowym projekcie dotyczącym budowy i usprawniania procesów psychosomatycznych w technologiach AI robotów człekokształtnych.

Jest także nauczycielem akademickim i IB – nauki społeczne, kulturowe, psychologiczne.  Publikuje artykuły na temat zmian komunikacyjnych między ludźmi i maszynami, także filozofii, antropologii i zdrowia psychosomatycznego. Od wielu lat trenuje także Karate Shotokan.

Diamenty zespołu

Tymoteusz Onyszkiewicz

Trener, instruktor, certyfikowany nauczyciel oraz wieloletni partner FlowDesign. Poza tym poeta i prozaik, filozof. Od wielu lat prowadzi zajęcia z Ju-Jitsu (sensei 1 dan), samoobrony oraz Karate Shotokan. Praktykuje jogę i zdrowy styl życia. Nauczycielem jogi został z powołania, podobnie jak pisarzem i filozofem. Jego szeroka wiedza z zakresu filozofii starożytnej, gnostyckiej i myśli Wschodu pozwoliła mu zbudować praktykę jogi opartą na wiedzy, doświadczeniu i wszechstronnych umiejętnościach trenerskich. Swoją znajomość jogi pogłębiał podczas wielotygodniowych podróży po Indiach i Nepalu. Szczególnie bliska jest mu joga praktykowana metodą Sivanandy. Publikuje teksty na temat filozofii i holistycznych metod zdrowia. Jest także autorem siedmiu tomików wierszy, książek oraz wielu artykułów popularnonaukowych i publikacji naukowych.  Doświadczenie i wiedza w pracy z ludźmi i dla ludzi sprawia, że jego treningi, choć wymagające, budujące sprawność, sylwetkę, zdrowie i niezwykłą uważność, są doświadczeniem bardzo pozytywnym i inspirującym. Oprócz jogi stale praktykuje wschodnie sztuki walki (ju-jutsu, karate shotokan). Poświęca się pracy trenera i pisarza. Uważa, że siła, zdrowie i energia człowieka zależą od niego samego i determinacji, jaką wkłada w ich rozwój, a więc w życie i drogę, którą podąża. To potencje, które można pobudzić i rozwijać z własnego wyboru, ale można też nie robić nic i po prostu iść drogą, nie wiedząc dokąd się idzie i po co. Jego zajęcia uczą charakteru, dyscypliny i wyrwałości.

Elżbieta Majewska

Miłośniczka świadomego lenistwa, naturalna liderka, znana z kreatywnego myślenia i pozytywnego nastawienia. Polonistka, marketingowiec i kobieta biznesu. Certyfikowana trenerka jogi śmiechu, certyfikowany coach kryzysowy oraz coach tradycyjny. Mentorka w Chairy Blair Foundation wspierającej przedsiębiorcze kobiety na całym świecie. Współzałożycielka Akademii Szczęśliwego Człowieka oraz Instytutu Badań nad Szczęściem. Od lat idzie dwoma ścieżkami: współpracuje z organizacjami pozarządowymi, głównie z takimi, które  prowadzą działania na rzecz edukacji i profilaktyki onkologicznej oraz rozwija własne pomysły i realizuje marzenia. Takie połączenie sprawia, że ma poczucie sensu i własnej wartości, co wraz z wiedzą i doświadczeniem daje jej możliwość wspierania innych. Jako trenerka, coach i osoba poszukująca nieoczywistych i łatwych do stosowania rozwiązań zajmuje się wyszukiwaniem oraz kreowaniem metod i narzędzi poprawiających jakość życia osób, które nie czują się doskonałe oraz które pragną utrzymać lub stworzyć równowagę życiową i wewnętrzną radość. Od kilku lat prowadzi zajęcia z jogi śmiechu oraz różnorodne warsztaty wspierające, odkrywające i wzmacniające naturalne zasoby umysłu i ducha z wykorzystaniem prostych form ruchowych, medytacji i relaksacji. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty wspierające rozwój kariery i biznesu. Publikuje artykuły na temat rozwoju osobistego, inteligencji emocjonalnej, wypalenia zawodowego oraz designu. W wolnych chwilach zgłębia tai chi. Ostatnio pisze książkę o blokadach umysłowych w drodze do realizacji marzeń. Ceni szczerość wobec samej siebie i akceptację własnych niedoskonałości. Odwaga, zgoda na bycie szalonym od czasu do czasu, pragnienie doświadczania i otwartość na zmiany to sposób na życie pełne radości i miłości. Na swoich zajęciach zachęca do korzystania z własnej wyobraźni i pozwolenia sobie na beztroskę. Pokazuje, że uważność na potrzeby umysłu i ciała pozwalają znaleźć właściwe rozwiązania i zachować równowagę w życiu.

Praca i Współpraca

Brak ofert. Napisz jednak do nas jeśli masz wyjątkowy pomysł na współpracę!